Appartement - Asterstraat/Den Haag (€2200.00/75.00m2)

📍 Den Haag 🚪 4 kamers 📐 75.00 m²
Prachtig modern 4-kamer appartement in de populaire Bloemenbuurt in Den Haag. Recent gerenoveerd en duurzaam. Gelegen aan een groene en rustige straat, maar toch dichtbij alle voorzieningen. Winkels en Bosjes van Pex op loopafstand, duinen en strand snel bereikbaar per fiets. Ruime woon- en eetkamer met luxe open keuken en toegang tot breed achterbalkon. Modern badkamer met ruime douche, apart toilet en praktische kast. Energ label A+++, drievoudig glas, gevelisolatie, gasvrij. Laminaatvloer in hele appartement. Huurprijs exclusief nutsvoorzieningen, borg: 2 maanden huur. Maak vandaag nog een afspraak voor een bezichtiging en laat u verrassen door de ruimte, comfort en sfeer van het appartement.

Kenmerken

Type: Appartement
Oppervlakte: 75.00 m²
Aantal kamers: 4
€2.200

per maand

Bekijk deze woning

U wordt doorgeleid naar de aanbieder

Via Huizenvinder

Locatie

Asterstraat 128

2565TX Den Haag

Zuid-Holland

Meer woningen in Den Haag →

Vergelijkbare woningen

Meer woningen bekijken?

Ontdek ons volledige aanbod van huurwoningen in Nederland. Van studio's tot gezinswoningen.