Appartement - Asterstraat/Den Haag (€2200.00/75.00m2)
📍 Den Haag
🚪 4 kamers
📐 75.00 m²
Prachtig modern 4-kamer appartement in de populaire Bloemenbuurt in Den Haag. Recent gerenoveerd en duurzaam. Gelegen aan een groene en rustige straat, maar toch dichtbij alle voorzieningen. Winkels en Bosjes van Pex op loopafstand, duinen en strand snel bereikbaar per fiets. Ruime woon- en eetkamer met luxe open keuken en toegang tot breed achterbalkon. Modern badkamer met ruime douche, apart toilet en praktische kast. Energ label A+++, drievoudig glas, gevelisolatie, gasvrij. Laminaatvloer in hele appartement. Huurprijs exclusief nutsvoorzieningen, borg: 2 maanden huur. Maak vandaag nog een afspraak voor een bezichtiging en laat u verrassen door de ruimte, comfort en sfeer van het appartement.
Kenmerken
Type:
Appartement
Oppervlakte:
75.00 m²
Aantal kamers:
4
Vergelijkbare woningen
Huurwoning - Hazenlaan/Delft (€2000.00/123.00m2)
Delft
€2.000
5 kamers
Appartement - Viviënstraat/Den Haag (€2950.00/139.00m2)
Den Haag
€2.950
6 kamers
Appartement - Badhuisweg/Den Haag (€2750.00/110.00m2)
Den Haag
€2.750
4 kamers
Appartement - Blinkert/Capelle aan den IJssel (€2500.00/136.00m2)
Capelle Aan Den Ijssel
€2.500
4 kamers
Appartement - Lumeystraat/Rotterdam (€2250.00/80.00m2)
Rotterdam
€2.250
4 kamers
Appartement - Verdilaan/Naaldwijk (€2995.00/121.00m2)
Naaldwijk
€2.995
3 kamers
Meer woningen bekijken?
Ontdek ons volledige aanbod van huurwoningen in Nederland. Van studio's tot gezinswoningen.